header
متن مورد نظر

مطمئن ترین خودروها برای سفرهای نوروز 95

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

با نزدیک شدن به ایام نوروز بسیاری از خانواده ها تصمیم می گیرند تا تعطیلاتشان را در سفر سپری کنند. برای سفرهای نوروزی این افراد راه های زیادی وجو دارد اما هیچ کدام از آنها نمی تواند لذت سفر با خودروی شخصی را داشته باشد.

این روزها نیز بسیاری از افراد قصد خرید خودرو دارند ولی هنوز برای خودروی خاصی به نتیجه نرسیده اند. با توجه به اینکه خودروی سفر باید امنیت بالایی داشته باشد و همچنین بسیاری از این افراد درآمد متوسطی دارند، فهرستی از خودروهای ۳۰ تا ۴۵ میلیون تومانی تهیه کرده ایم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

۱- ام وی ام ۳۱۵

مطمئن ترین خودروهای خانوادگی برای سفر

ام وی ام ۳۱۵ در دو مدل صندوق دار و هاچ بک عرضه می شوند.هر دو مدل این خودرو در نمایندگی ها ۳۸ میلیون و ۳۰۳ هزار تومان و در بازار آزاد ۳۸ میلیون تومان قیمت دارد.

۲- ام وی ام ۵۳۰

مطمئن ترین خودروهای خانوادگی برای سفر

ام وی ام ۵۳۰ نیز در نمایندگی های ۴۳ میلیون و ۳۸۳ مهزار تومان قیمت دارد. قیمت این خودرو در بازار آزاد به ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می رسد.

۳- تندر

مطمئن ترین خودروهای خانوادگی برای سفر

تندر یکی از خودروهایی است که می توان روی امنیتش برای جاده های ایران حساب باز کرد. این روزها قیمت E1L90 در نمایندگی ها و بازار آزاد به ترتیب ۳۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و ۳۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

E2L90 نیز در نمایندگی ها ۳۶ میلیون و ۱۴۷ هزار تومان قیمت دارد و در بازار آزاد قیمتش به ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می رسد. البته مدل E2 اتومات این خودرو در نمایندگی ها ۴۶ میلیون و ۴۷۴ هزار تومان و در بازار آزاد ۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد. قیمت پارس تندر نیز در نمایندگی ها و بازار آزاد به ترتیب ۳۸ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۴۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

۴- پژو ۲۰۶

مطمئن ترین خودروهای خانوادگی برای سفر

پژو ۲۰۶ تیپ دو در نمایندگی ها قیمتی معادل ۳۱ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان دارد. قیمت این خودرو در بازار آزاد به ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می رسد. قیمت تیپ پنج ۲۰۶ نیز در نمایندگی ها ۳۶ میلیون و ۳۳۴ هزار تومان بوده و در بازار آزاد ۳۶میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود.

اگر هم بخواهید به سراغ مدل صندوق دار این خودرو بروید می توانید یک دستگاه ۲۰۶ اس دی V8 را در نمایندگی به قیمت ۳۶ میلیون و ۸۶۹ هزار تومان و در بازار آزاد معادل ۳۷ میلیون تومان خریداری کنید. قیمت نمایندگی مدل SDV9 اتومات هم ۳۹ میلیون و ۴۰۰ هزار توماناست. قیمت بازار آزاد آن هم به ۴۶ میلیون تومان می رسد.

۵- پژو پارس

مطمئن ترین خودروهای خانوادگی برای سفر

یکی دیگر از خودروهای خانوادگی و امن با قیمت زیر ۴۰ میلیون تومان پژو پارس است. مدل سال این خودرو در نمایندگی ها ۳۲ میلیون و ۳۲۸ هزار تومان و در بازار آزاد ۳۵ میلیون تومان قیمت دارد.

پارس با مدل یورو چهار به همراه دو ایربگ نیز در نمایندگی ها و بازار آزاد به ترتیب ۳۴ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان و ۳۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

۶- رانا

مطمئن ترین خودروهای خانوادگی برای سفر

با بودجه کمتر از ۳۵ میلیون تومان، رانا هم می تواند یکی دیگر از گزینه های خرید باشد. این خودرو در مدل های EL و LX عرضه می شود که هر کدام به ترتیب در نمایندگی ها ۳۲ میلیون و ۲۰ هزار و ۳۲ میلیون و ۹۱۴ هزار تومان قیمت دارند. قیمت بازار آزاد آنها نیز به ترتیب ۳۱ میلیون تومان و ۳۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

ارسال نظر