header
متن مورد نظر

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک ویژه مهمانان نوروز 95

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

در واقع درست کردن این توت فرنگی های جالب و رمانتیک اصلاً وقتتان را نمی گیرد، ولی برای پذیرایی بسیار مناسب است. آماده کردن مواد لازم برای این خوراکی خوشمزه و مجلسی ۱۵ دقیقه وقت می گیرد و نیم ساعت هم برای کل زمان تهیه آن وقت لازم دارید.

مواد لازم:

•    ۱۵ عدد توت فرنگی بزرگ، شسته و خشک شده

•    ۱ فنجان چیپس شکلات سیاه مرغوب

•    ۱ فنجان چیپس شکلات سفید مرغوب

•    ۱ قاشق چایخوری روغن نارگیل

•    دانه های تزئینی

روش تهیه:

۱٫ نیم فنجان از چیپس شکلات سفید و نیم قاشق چایخوری روغن نارگیل را در کاسه کوچکی بریزید که بتوانید آن را در مایکروویو بگذارید.

۲٫ حدود ۳۰ ثانیه آنها را در مایکروویو آب کنید، سپس دربیاورید و هم بزنید. دوباره ۲۰ تا ۳۰ ثانیه دیگر در مایکروویو بگذارید و دربیاورید. آن را هم بزنید تا یکنواخت شود.

۳٫ توت فرنگی ها را خوب بشویید و خشک کنید. سپس آنها را یکی یکی اول از یک طرف داخل شکلات بزنید تا نیمی از آن با شکلات سفید پوشانده شود. سپس توت فرنگی ها را روی کاغذ روغنی بگذارید تا شکلات آنها سفت شود.

۴٫ نیم فنجان چیپس شکلات سیاه و نیم قاشق چایخوری روغن نارگیل را در کاسه کوچکی بریزید که بتوانید آن را در مایکروویو بگذارید.

۵٫ حدود ۳۰ ثانیه آنها را در مایکروویو آب کنید، سپس دربیاورید و هم بزنید. دوباره ۲۰ تا ۳۰ ثانیه دیگر در مایکروویو بگذارید و دربیاورید. آن را هم بزنید تا یکنواخت شود.

۶٫ حالا نیمه دیگر توت فرنگی ها را بطور قطری داخل شکلات سیاه بزنید. بگذارید شکلات های اضافی از آن بچکد و سپس آنها را یکی یکی روی کاغذ روغنی بچینید.

۷٫ حالا روی نیمه شکلات سیاه دانه های تزئینی بچسبانید. بگذارید قبل از سرو کردن شکلات ها خوب خودشان را بگیرند و سفت شوند. سپس می توانید آنها سرو کنید یا حدود ۱۲ ساعت در یخچال نگهداری کنید.

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

توت فرنگی شکلاتی رمانتیک

ارسال نظر